U nových MacBooků se vyskytly problémy s klávesnicí

Categories: Macbook // Tags: .

Bře 8, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Notebooky denně provází náš život. Pracujeme na nich doma i v práci, využíváme je i k zábavě, nikoliv jen k zaměstnání. Dalo by se říct, že i tyto inovace pozměnily náš život. Pamatujete si ještě na svůj první počítač? Na diskety, které jste vkládali do prostoru pod CD? CD ještě nebyly tak populární a diskety byl tenkrát to jediné, co se dalo do počítačových beden dávat. Představte si, že byste nyní při cestování vlakem museli tahat celou bednu i s monitorem. Neměli byste to kam dát a ani zapojit. S vaší prací by byl najednou problém a vy byste ji nestihli dodělat včas. Myslete ale na to, že vás potkalo štěstí, když se vynalezl notebook. Tak lehké přenosné zařízení udělalo díru do světa a usnadnilo mnoha lidem práci i peníze. V současné době se jen předháníme v tom, kdo bude mít lehčí verzi notebooku. Tato zařízení totiž taháme především do vlaků, proto je výhodné mít verzi lehkého počítače. Tahat s sebou zavazadla je už tak dost náročné, proto by neměl být notebook takovou přítěží.

Mezi ty nejlepší a nejlehčí patří rozhodně MacBooky. Svým neotřelým designem si získaly srdce nemalého množství obyvatel. Řadí se k těm nejlepším notebookům vůbec a není se čemu divit. Jsou rychlé s dlouhou výdrží baterie. Dotyk je snad už i podmínkou. Jenže i tyto dokonale stroje mohou mít jisté problémy. Ty aktuální se týkaly problémů s klávesnicí.

Důvodem nefunkčnosti klávesnic a nereagování na dotek bylo ale zapadávání nečistot mezi a pod klávesnice. Lidé si tedy ve větší míře mohli za své nepříjemnosti, ovšem i přesto se hromadily stížnosti. Takových stížností na MacBooky je v poslední době hned několik, ovšem všechny se daly blesku rychle a bez problémů vyřešit, tudíž všichni se dočkali spokojených tváří.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova