Unbox Therapy otestoval pravost safírového sklíčka na Apple Watch

Categories: Apple Watch.

Dub 29, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Unbox Therapy je další z lidí, kteří si Apple Watch koupili na testovací účely. Zvolil si klasický model Apple Watch z nerezové oceli se safírovým sklíčkem a narozdíl od jiných testů se rozhodl otestovat pravost safírového sklíčka.

Nečeká nás žádny crash, ale ověření pravosti použitého safírového sklíčka pomocí diamantového testeru, který zjišťuje tepelnou vodivost materiálu. V testu se potvrdilo, že hodinky Apple Watch i Apple Watch Edition mají na přední straně použité safírové sklíčko. Vyvrátil také, že by se toto sklíčko nacházelo také na levnějších Apple Watch Sport, nebo na konkurenčních LG G Watch R, nebo na iPhonu 6.

Safírové sklíčko se promítlo na ceně

Kromě toho byly hodinky porovnány i s dalšími chytrými hodinkami se safírovým sklíčkem, konkrétně s hodinkami Tissot. Safírové sklíčko se Apple rozhodl používat pouze u dražších modelů Apple Watch, neboť je podstatně dražší, než uměle vyrobené Ion-X sklíčko, které se nachází na nejlevnějším modelu – Apple Watch Sport a k jehož výrobě není zapotřebí používat diamant. Ten se v USA prodává za 349 $, nebo za 399 $ v závislosti na velikosti hodinek.

Nejzajímavější unboxing Apple Watch

Minulý pátek začal prodej Apple Watch a k prvním šťastlivcům, zejména v USA se dostaly první hodinky. A tak se poslední dobou dozvídáme skryté funkce, a čím dál tím více informací o Apple Watch.

Zvlášť přes víkend vzniklo ohromné množství unboxing videí. O Apple Watch se Vás snažíme samozřejmě informovat i my, nicméně kvůli nemožnosti si hodinky Apple Watch zakoupit zde v ČR/SR jsme schopni poskytovat jen ty nejzásadnější informace. Pokud ale máte všech unboxingů plné zuby, pak tu pro Vás máme nové video – Unboxing! Ale v tomto případě tak trochu jíný unboxing.

Tento unboxing se totiž od všech ostatních velmi liší. Ve videu totiž krabice s Apple Watch sama dorazí ke dveřím, otevře si, poté vpluje do místnosti a vyleze na stůl, kde se začne sama rozbalovat. Nejprve z obyčejné kartonové přepravní krabice, poté už z normální bílé krabice Apple Watch. Nakonec se hodinky úplně vybalí a doputují na uživatelovo zápěstí, kde už jsou zapnuté.

Někdo si s tím vyhrál

Celé video je poskládané z množství obrázků a ve skutečnosti se vlastně nejedná o video, ale o sérii obrázků seskládaných za sebou. Možná někdy Apple skutečně představí samorozbalovací hodinky, nicméně dnes ještě tak daleko není. Andy Schneider & Jonathan Britnell, kteří jsou na Youtube známí pod přezdívkou Burger Fiction právě tento jedinečný unboxing, se kterým si skutečně vyhráli. Vy máte možnost se na video podívat níže.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova