Unikl nový render iPadu Pro!

Categories: Ipad // Tags: .

Kvě 4, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Server Nowhereelse.fr publikoval další únik, který nám ukazuje, jaké nové produkty Applu se dostanou na trh tento rok. Za zmínku rozhodně stojí, že letošní úniky se zaměřují především na iPad.

To by mohlo znamenat, že se do prodeje letos dostane pouze „mezigenerace“ jablečného telefonu – iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Nejnovější úniky pak odhalují rozměry 12″ iPadu Pro (nebo Plus). Ten by se do prodeje měl dostat v průběhu tohoto roku. Spekuluje se taktéž o možném představení na WWDC, nicméně se tato možnost nezdá jako velmi pravděpodobná.

Render, který byl vytvořen v prosinci 2014 nám potvrzuje, že rozměry nového iPadu činí 30,6 cm x 22,3 cm x 7,2 mm. Přičemž i vzhledem k tenkosti je fotoaparát zapuštěn v tělě a nevyčnívá jako je tomu u iPhonů. Ukazuje se potom, že iPad Pro bude o něco větší, než naznačovaly původní úniky. Podobně, jako iPad Air nebude obsahovat přepínač na straně pro přepnutí do tichého režimu, nebo zamknutí rotace.

To vzhledem k možnosti uzamknout rotaci v control center dává celkem smysl. Samotný iPad Pro pak disponuje opravdovými stereo reproduktory, které se nachází jak na spodní straně, tak i na vrchní straně iPadu. Z renderu byl též vypuštěn boční port, přičemž je možné, že jej Apple odstranil na poslední chvíli. Může se však jednat i o port pro SIM kartu.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova