Upravujte fotky i zvuk, a to jednoduše

Categories: Aplikace.

Dub 14, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Zejména u iPhonů tvoří velké potíže to, že mnoho lidí neví, jak dát svou oblíbenou skladbu na vyzvánění. Je toho sice plný internet, ale málokdy se podaří oblíbenou hudbu na vyzvánění dát. Jedná se o složitý proces, do kterého se musí chtít, není to však nic nemožného. Stejně tak se mnohdy jeví neuskutečnitelnou situace, která nastává tehdy, kdy si chcete upravit své fotografie. Sice iPhone a jiné Apple zařízení nabízí spoustu efektů, ale není to přesně to, po čem toužíte. Hledáte proto aplikace, které by vám vyšly vstříc, ale většinou narazíte pouze na špatné nebo dobré, ale na druhou stranu zase placené. Po tom tedy netoužíte. Chcete něco neplaceného, vždyť už se platí za vše a za aplikace opravdu nechcete vyhazovat peníze z okna. Vždyť jsou to jen aplikace, nikoliv léky, bez kterých se nedá žít.

Pakliže jste už s rozumem v koncích, zkuste zkusit následující dva pomocníčky, kteří vám jistě mohou s touto vaší krizí. Jedná se o aplikace zdarma, proto vám jistě budou naprosto vyhovovat. Naučíte se s nimi lehce a jednoduše, tudíž to s nimi nevzdávejte napoprvé. Vše se na poprvé zdá velmi složité, i když to tak v konečném důsledku není.

1. Vicinity

Potřebujete zůstat koncentrovaní, soustředění, ale také se potřebujete cítit v klidu a odpočatě? K tomu nejlépe dopomůžou zvuky, tzv. ambientní zvuky. Díky nim zlepšíte své pracovní prostředí a vytvoříte si příjemnou atmosféru. Tato aplikace je snadno přístupná, protože je umístěna v menu bar. Jedná se o dobře provedení, vysoce kvalitní stereo zvuky, které pracují i v režimu offline. Navíc se vám jistě zalíbí i jako vyzvánění.

2. iFoto Converter

Chcete transformovat složku s fotografiemi do jednoho souborového formátu? Je to tak jednoduché, a to jen díky vymoženosti nazvané iFoto Converter. Můžete upravovat velikost, rozlišení, přidávat vodoznak, pojmenovat soubor nebo ho dokonce přetočit. Budete mít podporu skoro všech populárních souborů, jako jsou například JPEG, JPEG 2000, PNG, TIFF, BMP  a další a další.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova