Úspěch jménem Apple Watch

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 21, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Další odhady říkají, že společnost Apple prodá za 2 týdny přes 3 miliony Apple Watch a vydělá tak přes 2 miliardy dolarů. Prodat by se mělo okolo 1,8 milionu Apple Watch Sport, Apple Watch okolo 1,2 milionu a nejdražší edice Apple Watch Edition okolo 40 000 kusů.

Názor analytika

Hlavní analytik Carl Howe se domnívá, že produkt Apple Wact bude nejvýnosnějším produktem Apple, který se kdy prodával.

Carl Howe se také zmiňuje o druhé generaci jablečných hodinek Apple Watch, které by měli mít pouze přepracovaný systém a přidané nové senzory.

 

Jak vypadají Apple Watch Sport s Milanese, koženým a linkovaným řemínkem?

Mnoho potencionálních zákazníků se zájmem o Apple Watch si často pořídí levnější Apple Watch Sport, neboť se od dražších verzí liší pouze hliníkovým provedením a tím, že nemají safírové sklíčko.

Pro mnohé totiž není materiál tím hlavním a raději sáhnou po levnějších Apple Watch Sport. Avšak k Apple Watch Sport se dodávají pouze silikonové barevné sportovní řemínky a luxusnější, které se prodávají ke standartní edici Apple Watch si musíte přiobjednat.

Prohledněte si obrázky

Pokud přemýšlíte podobně a chtěli byste si objednat luxusnější náramek k Apple Watch sport, podívejte se na následující obrázky, na kterých najdete postupně Apple Watch s Milanese, koženým a linkovaným řemínkem.

Beyoncé ukázala světu své Apple Watch Edition

V poslední době se začínají na internetu pomalu objevovat fotografie slavných lidí, kteří od Applu dostali, nebo si na zakázku nechali vyrobit speciální jedinečnou edici Apple Watch Edition.

Jako první se se svým speciálním jedinečným kusem Apple Watch pochlubil designér Karl Lagerfeld, který se pochlubil svými Apple Watch Edition z 18 karátového zlata se zlatým řemínkem. Ovšem jak se nyní ukázalo, Karl Lagerfeld už není jediný, kdo vlastní tyto exkluzivní Apple Watch. Tudíž tento kus se zlatým řemínkem už jedinečný není. Se svým jedinečným kusem Apple Watch Edtion se totiž nedávno pochlubila i herečka a zpěvačka Beyoncé. Ta vlastní úplně ty stejné Apple Watch Edition, jako Karl Lagerfeld. Se svými exkluzivními hodinkami se pochlubila na sociální síti Twitter, kde zveřejnila 2 fotografie.

Celebrity mají přednost

První fotografie se zaměřuje přímo na Apple Watch a druhá pak na to, jak jí hodinky ladí s outfitem. Jenom pro připomenutí, Apple se zpěvačkou Beyoncé spolupracoval i v minulosti, když v iTunes vydal speciální vydání její tvorby. Apple spolupracoval i s několika dalšími umělci a i na těch jsme mohli Apple Watch vidět již před zahájením prodeje. Takže se k celebritám hodinky dostaly mnohem dříve, než k běžným uživatelům, kteří si je budou moci koupit až tento pátek 24.4.2015.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova