Víme, jak bude vypadat iPad mini 4

Categories: Ipad // Tags: , .

Dub 8, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Když Apple minulý rok v říjnu představil na své konferenci nový iPad Air 2 a iPad mini 3, byl rpváě malý ipad takovým zklamáním, neboť kromě nové barvy a Touch ID nepřinesl žádnou změnu.

Jednu dobu to vypadalo, že Apple prodej iPadů mini ukončí, v našem článku Apple vydá iPad mini 4! jsme Vás však informovali, že se Apple chystá vydat novou verzi malého tabletu iPad mini. Nyní unikly první fotografie a dokonce i video šasi nového iPadu mini. Nový iPad mini by měl být hlavně tenčí a měl by mít tělo podobné jako iPad Air 2. Měl by také přinést nový procesor Apple A8. Na Francouzském webu nowhereelse.fr se právě dnes objevily první fotografie a také video ukazující vzhled nového iPadu mini. Jediné, co můžeme na obrázku vidět je však zadní kryt, který se velice podobá většímu iPadu Air.

Změny oproti iPadu mini 3?

Tělo je stále hliníkové, jak je u Applu zvykem, avšak mnohem tenší. Apple taktéž odstranil přepínač na straně, díky kterému můžeme rychle ztlumit zvuky zařízení. Osobně je mi tohoto kroku líto, protože jsem si vždycky mohl rychle zkontrolovat, jestli mám na zařízení vyplé zvuky. Další změnou prošly otvory pro reproduktory na spodní straně iPadu vedle lightning konektoru a nyní už obsahují pouze jednu řadu větších otvorů, jako u iPadu Air a jiných iPhonů. Tento spekulovaný iPad mini by měl s největší pravděpodobností dorazit na podzim tohoto roku po boku nového iPadu Air a dost možná také s iPadem Pro.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova