Víme, jak bude vypadat iPad Pro!

Categories: Ipad // Tags: .

Bře 31, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple se očividně rozhodl rozšiřovat své portfolio a to platí jak u iphonů, tak u MacBooků a nyní i u iPadů. Těžko říct, jestli je to správný krok, protože společnost vždy sázela na jednoduchost a slučování výrobků.

Podle spekulací by jsme se iPadu Pro měli dočkat ještě v první polovině roku. Až doteď se existence iPadu Pro zdála nereálná, ale nyní se nám naskytla možnost prvního pohledu na připravovaný iPad pro. Ten by měl mít úhlopříčku 12 palců a sloužit na profesionální účely uživatelům, kteří nechtějí iPad používat pouze jako zařízení na konzumaci obsahu a 1 konektor jim nestačí. iPad Pro by měl také disponovat procesorem Apple A8X. Změní se rozložení repráčků, které nyní budou na okrajích a ne v okolí lightning konektoru, takže si je už nebudete zakrývat rukou, jako tomu je u nynějších iPadů.

Co nabídne iPad Pro

iPad Pro tím pádem nabídne plnohodnotné stereo reproduktory. Lightning konektor bude umístěný na stejné straně, ale na boku iPadu Pro by se měl nacházet ještě jeden konektor – spekuluje se právě o USB typu C, který Apple použil jako jediný konektor do svého nového MacBooku. Pomocí toho by se právě daly napájet externí periferie, takže byste si mohli připojit třeba myš, což je možné už u dnešních Androidových zařízení.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova