Vytvoří Apple hodinky Apple Watch také pro dětské uživatele?

Categories: Apple Watch.

Lis 7, 2017 // By:Redakce // No Comment

Jak jste jistě zaznamenali, technologické zázraky od společnosti Apple můžete najít také v rukou malých dětí, které na nich sledují pohádky, hrají hry, a dokonce píší kamarádům na Facebooku. Rodiče jablečné telefony, iPad a Macy dětem běžně pořizují.  Společnost Apple tato fakta zná také. Bude se tedy přizpůsobovat také dětské klientele? Jedním z výrobků této společnosti, který dětem dosud příliš nesloužil, byly hodinky Apple Watch. Bude tomu v následující době jinak?

Nadějné vyhlídky

Gartner, je výzkumnou společností, která se zaměřuje na průzkum trhu. Dle jejich zprávy budou mít vývojáři Apple Watch mít stále co dělat. Jejich výzkum totiž ukázal, že by se v letošním roce mělo prodat 41,5 milionů hodinek, které můžeme označit za chytré. Nebude se jednat pouze o hodinky společnosti Apple, ale také o obdobné produkty jiných značek.  Apple Watch tvoří zatím jednu třetinu z celkového prodeje chytrých hodinek. Zbytek je rozptýlen mezi ostatní značky.

Prodej ale rozhodně nemá v následujících letech klesat. Naopak, výzkum tvrdí, že by se v roce 2021 mohl počet prodaných kusů chytrých hodinek vyšplhat až na dvojnásobných 81 milionů.

Chytré hodinky budou tedy nabízet také další značky a stávající sortiment jistě rozšíří také známé společnosti, ale to Applu příliš neuškodí. Jejich věhlas se totiž postará o to, že podíl prodaných kusů na trhu, který si zatím drží na jedné třetině, klesne na jednu čtvrtinu, což není tak zlé.

Chytré hodinky na dětských ručkách…

Výzkumníci dodávají, že by se chytré hodinky mohly začít hojně vyrábět také pro děti. Zde by jejich cílem bylo, informovat rodiče o poloze a pohybu jejich dítěte, což by se hodilo zejména pro malé děti. Dětské chytré hodinky by prý byly určeny všem dětem ve věku od 2 do 13 let a kromě zprávy o jejich poloze by mohly poskytnout spoustu zábavy právě dětem samotným.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce