Za pár dolarů si Vaše Apple Watch můžete předělat na Apple Watch Edition

Categories: Apple Watch // Tags: .

Kvě 4, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

18ti karátové Apple Watch Edicion jsou v podstatě produktem, který slouží na propagaci celé první generace hodinek Apple Watch. To, že stojí 10 000 dolarů je celkem pochopitelné za tuto edici.

Na druhou stranu se jedná pouze o spotřební elektroniku a jejich cena narozdíl od klasických hodinek, které se dědí z generace na generaci klesá. Zlaté Apple Watch by však chtělo větší počet uživatelů Apple Watch. A na tom se začíná stavět nový byznis v USA. Startup Watchplate. Ten Vám za 400 dolarů přemění klasické Apple Watch na 24 karátové Apple Watch Edition.

Startup funguje na principu, že jeho autorovi pošlete Vaše Apple Watch a on Vám je za 400 dolarů pozlatí 24 karátovým zlatem a pošle zpět. Samotný materiál podle jeho slov stojí pouze 6 dolarů a zbývajících 394 dolarů je pouze cena za precizní práci, čas a fakt, že byste hodinky měli mít do třech dní zpět. Podobnou službu se rozhodl spustit i servis The Time Preserve, který renovuje hodinky už 20 let a nyní nabízí možnost nechat si pozlatit Apple Watch.

Samotná vrstva zlata má potom tloušťku 5-6 mikronů a servis uvádí, že by se zlato nemělo z povrchu hodinek vytratit ani při denním používání. Cena služby se pohybuje okolo 550 – 650 dolarů, přičemž Vám dále umožňuje si za nižší cenu modifikovat Váš řemínek. Společnost odhaduje, že hodinky budete mít do týdne doma.

Vyrobte si zlaté Apple Watch za pár korun

Casey Neistat je celkem známy Youtuber, který má přes 600 000 odběratelů. Proslavil se například videem „The dark sides of the apple lines“, ve kterém monitoroval důvody, proč lidé čekají na nové produkty mnohdy v řadách mnihdy i několik dní.

Tentokrát se Casey ve svém videu zaměřil na Apple Watch a ukazuje, jak Apple Watch Sport přeměnit na zlaté Apple Watch Edition za pár korun.

Pokud tedy nepatříte mezi ty, kteří jsou ochotni investovat 10 000 dolarů do hodinek s logem nakousnutého jabka, podívejte se, jak ušetřit a přitom si snadno vyrobit originální zlaté Apple Watch. Ty Vás ve výsledku budou stát jen o pár korun víc, než Apple Watch Sport. Na video se můžete podívat přímo pod článkem.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova